Pierwszy stopień doktora uzyskany w Wydziale Cybernetyki przez doktoranta z zagranicy

05 Październik 2017

Dnia 26 września 2017 roku Rada Wydziału Cybernetyki, uchwałą nr 47/WCY/2017, jednogłośnie podjęła decyzję o nadaniu stopnia doktora Walidowi Cherifiemu – obywatelowi Algierii. Uroczyste wręczenie dyplomu odbyło się 29 września br. w Sali Rycerskiej.
Dr Cherifi odebrał dyplom doktora nauk technicznych z rąk prorektora WAT ds. naukowych Pana prof. dr hab. inż. Krzysztofa Czupryńskiego. W uroczystości udział wzięli również prodziekan ds. naukowych Wydziału Cybernetyki prof. WAT Zbigniew Zieliński, kierownik Studiów Doktoranckich prof. WAT Andrzej Chojnacki oraz płk dr inż. Mariusz Gontarczyk kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej.