Szlachetna Paczka dla pięcioosobowej rodziny

27 Listopad 2017

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego w ramach akcji Szlachetna Paczka organizuje zbiórkę pieniężną na rzecz pięcioosobowej rodzinie - matce wychowującej trójkę pociech w wieku od dwóch do siedmiu lat (z czego najstarsze rozpoczęło szkołę podstawową, zaś średnie jest przedszkolakiem) mieszkającej wraz z partnerem, który przez swą częściową niepełnosprawność ma problemy ze znalezieniem stałej pracy, przez co chwyta się praktycznie każdej pracy dorywczej. Sytuacji materialnej rodziny nie poprawia stan kobiety - spodziewa się ona kolejnej pociechy.

Zbiórka przeprowadzana będzie w czasie przerw w dniach 27 listopada - 7 grudnia 2017 przez członków Koła, a także ochotników, którzy mogą zgłosić swój udział w przedsięwzięciu poprzez e-mail Koła lub dołączając się do wydarzeniu utworzonego na Facebooku.
Po zakończeniu zbiórki na naszej stronie internetowej pojawi się rozliczenie z zebranych funduszy i zakupionych artykułów. Zapraszamy do udziału w akcji.

Jak chciałbyś nam pomóc napisz na maila: knbn.wat@gmail.com
Lub dołącz do wydarzenia na Facebook'u!

I Ty możesz umilić komuś Święta!